S americkou hypotékou můžete vyrazit na krásnou dovolenou

Představte si, jak by to bylo skvělé, kdybyste letos mohli své rodině udělat opravdovou radost a potěšit je dovolenou u moře, o jaké už dlouho sníte. Vždyť vaše manželka nemluví již dlouho o ničem jiném a vaše děti budou z koupání u moře u vytržení!

výpočet

Všichni ovšem víme, že taková dovolená přece jen něco stojí. Kdyby to byla levná záležitost, tak by se v době prázdnin přestěhovala celá Česká republika ke Středozemnímu moři. Ovšem je dost možné, že vy toužíte po něčem lepším, po místě, kam se člověk jen tak běžně nepodívá, třeba na některý z tropických rajských ostrovů…

Nicméně díky tomu, že si můžete sjednat výhodnou půjčku, není třeba, abyste se trápili svými příjmy. Bohatě vám na všechny potřebné výdaje postačí výhodná americká hypotéka nebankovní. Její sjednání je totiž hračka, která vám nezabere více, než několik krátkých minut potřebných k tomu, abyste vyplnili formulář na webu nebankovní společnosti.
Existují jen dvě podmínky, které musíte naplnit proto, abyste získali dostatek peněz, a to na cokoli budete chtít:

První z nich je, abyste měli dostatečné příjmy k tomu, abyste byli schopni svou půjčku splácet. Pokud jsou vaše příjmy anebo jiné finanční zdroje dostatečné, není zde žádná překážka, proč byste půjčku neměli získat.
Druhá podmínka je, že se za svou půjčku musíte zaručit odpovídající nemovitostí, která bude svou hodnotou korespondovat s výší částky, o kterou máte zájem. Je tedy jedno, zda si chcete půjčit mnoho anebo málo, pokud poskytnete svému věřiteli dostatečnou záruku, že svůj dluh splatíte. Vhodnou nemovitostí tak může být stejně tak dobře váš byt, rodinný dům, pozemek anebo třeba výrobní areál vaší firmy. Jednoduše zvolte to, co máte po ruce.

mince

Ovšem smutní nemusí být zdaleka ani ti, kteří podobný majetek nevlastní. Jestliže mají ve svém okolí někoho ochotného, kdo má nemovitost k dispozici, mohou se s ním domluvit na tom, aby ji použil jako záruku za půjčku v jejich prospěch.