Hlasová čtečka

Pokud chcete být opravdu špičkou v oboru a chcete umožnit přístup na vaše stránky i lidem, kteří neměli takové štěstí v životě a jsou slepí nebo měli nějaký úraz a prostě přečtou text na vašich stránkách, tak proto je zde nástroj hlasová čtečka, který je bez pochyby vhodný pro všechny weby a dá se zakomponovat skvěle i do seo optimalizace, což je právě takové proces, který vede celkově k vysoké návštěvnosti a lepší reklamě pro váš web. Nevýhodou je právě to, že to nemusí být na všech webových rozhraních.

zvuk

Dají se upravovat nadpisy i psaný text, a tak má i tento člověk, který nevidí, reálnou šanci na to, aby tohle všechno zvládl a mohl na vaše stránky jít, v klidu si klidně i nějaké ty věci, produkty objednat nebo využít konkrétních služeb. Takhle nepřijdete ani o takovou malou skupinu lidí, jako jsou právě nevidomí lidé. Všichni by měli mít stejné šance, to je důležité. Hlasová čtečka je nejlepší možností, to nemějte strach. Převádí písemnou podobu nějakého konkrétního textu do té mluvené podoby. Je to tak jednoduchá, a tak efektivní.

mikrofon

Forma zpřístupnění

Neměli byte se zacílit jenom na jednu skupinu lidí, protože nikdy nevíte, kdy vašich služeb bude chtít využít někdo starší nebo zase někdo mladší. Nejen podle věkových skupin byste měli rozhodovat přístup, ale také pro konkrétní typ lidí, jako právě zmiňovaní nevidomí lidé, kteří mají v tomhle směru dost omezení možnosti, ale doba jde dopředu a umožňuje jim právě vyžít takových služeb, díky webové úpravě rozhraní a přístupu. Tohle bude plusovým bodem pro váš web, kde bude mít široké spektrum lidí přístup a bude si moci vybírat. Nezapomínejte ani na ty nevidomé. Určitě tohle rozšíření bude mít svůj smysl. Kontaktujte naši společnost a my vám všechno, co se týče optimalizace, vysvětlíme. Pomůžeme vašim internetovým stránkám, aby všechno proběhlo, jak nejlépe to půjde.