Není jedno, jaké mýdlo používáte

Hygiena je základem k tomu, abychom byli zdraví a nepochybně i o něco krásnější. Bez její vykonávání nelze fungovat tak, abychom toho docílili.
Nepostradatelným pomocníkem, který nám pomáhá udržovat naše ruce čisté a bez přítomnosti bakterií je mýdlo, které má doma každý. Co však není vůbec jedno je to, jaký druh vlastníte a používáte.
dávkovač tekutého mýdla

▪        TEKUTÉ – NEJVÍCE MODERNÍ

V současnosti je nejvíce v oblibě a trendy, využívat jednoduchost a praktickou stránku tekutého mýdla. Považuje se za hygienické a nepochybně i za vychytávku, která vám má přinést pouze pozitivní výsledky. Bohužel řada z nich obsahuje nevhodné látky a skutečnost, že vaše ruce nebudou po jeho použití dostatečně čisté, je neměnná.
Uspět s ním můžete v případě, pokud zvolíte jeho antibakteriální verzi, která zaručuje odstranění téměř všech bakterií.

▪        DĚTSKÉ – TREFA DO ČERNÉHO

Málokdo kupuje mýdlo, které je určené pro děti už v útlém věku. To je ovšem chyba, protože jeho složení je přímo zázračné. Je vhodné pro vysoce citlivou pokožku, nezpůsobuje alergie a je možné ho využívat na mytí celého těla.
Všechno, co je vhodné pro batolata, je pochopitelně perfektní i pro dospělou pokožku.
mýdlo z levandule

▪        AROMATICKÉ – O VŮNI BUDE POSTARÁNO

Nespočet aromatických mýdel, které jsou dostupné na trhu, vám v první řadě zabezpečí to, že vaše ruce (a možná i koupelna) budou po jeho vůni značně cítit a vyvolávat ve vás příjemný pocit. O čistících účincích se bohužel v mnoha případech mluvit nedá a většinou vám dodají pouze krásné aroma, nikoli skutečnost, že jsou vaše ruce dokonale čisté. Na co musíte myslet je i skutečnost, že mnoho z nich obsahuje látky, které způsobují alergie a nejsou vhodné pro citlivou pokožku.

▪        PŘÍRODNÍ – SPOLEHLIVOST, KTEROU CHCETE MÍT

Mýdlo, které je vyrobené na přírodní bázi ocení všichni, kteří dbají nejen na krásu, ale i na zdraví. Tyto mýdla disponují příjemnou a jemnou vůni, čistícími a někdy až léčivými účinky a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a zpravidla i typy pokožky.
Nalezete jich v lékárně, v řadách přírodní kosmetiky nebo i specializovaných prodejnách, ve kterých natrefíte na nepřeberné množství přírodních výrobků.