I muži mají své dny

Ženy potřebují mnoho procedur, aby byly šťastné, krásné a odpočinuté. Muži na sebe zapomínají a většina z nich o sebe nepečuje, jak by si oni a jejich tělo zasloužilo. Kvalitní péče a odpočinek prospívá celému organismu a cítíme se šťastní. Již staří Egypťané používali masáže pro jejich léčebné účinky a nejen u žen, jsou dochovány dokumenty s pánskými masážními „lázněmi“.

masáž

Erotické masáže
Oblíbené u většiny mužů jsou erotické masáže, které mají léčebné účinky na celé mužské tělo.
Už historické dokumenty poukazují na erotické masáže pánské chlouby, které léčí a uvolňují tělo.Moderní medicína vyvíjí postupy a praktiky, které jsou prospěšné nejen pro tělo, ale i pro mužův penis. Dopřejte si erotickou masáž doma s partnerkou nebo využijte služeb masérských salonů, nikdy není pozdě začít, odborné literatury je mnoho.

olejíček

Intimní dotek
Sexualita je naší součástí a zároveň poháněcím motorem naší energie. Intimní doteky dokáží uvolnit různé bloky a psychiku, intimní masáže odstraňují vše, co brání štěstí a radosti. Především pro muže je pohlaví tzv. vstupní branou k energii. Energii muž rozesílá do celého těla jen pomocí svého penisu, dopřává tak uvolnění a relaxaci celému tělu. Taková masáž u specializovaných masérů může trvat až několik hodin. Muži odhodí stud a naučí se pracovat se svým tělem, to většina mužů neumí.

bolest

Udržte zdravého ducha a uzdravte tělo
Je všeobecně známo, že když vyčistíte duši, uzdravíte své tělo. Naše mysl a pocity jsou spojeny s naším celým tělem a orgány, proto když uzdravíte masáží svoji mysl, Vaše tělo bude zdravé. Muži na sebe zapomínají a myslí si, že jen ženy navštěvují různé kosmetické salony a procedury na očistu těla. Muž i žena mají být spokojeni a krásní, nejen na venek, především uvnitř. Všichni potřebujeme relaxaci a udělat si čas, sami na sebe, a proto věřte „I muži mají své dny“!