Móda během těhotenství – Jak se správně obléknout, když bříško začíná růst?

Během těhotenství vždy přijde na řadu doba, kdy žena musí řešit svůj šatník. Víte, jak se správně obléknout, když bříško začíná růst? Vyberte si dobře.

Móda během těhotenství – Jak se správně obléknout, když bříško začíná růst?

Těhotenství je pro mnoho žen nejen krásným obdobím, ale i velmi obtížným. Některé ženy mohou více přibírat na váze nebo je mohou trápit nejrůznější zdravotní obtíže, v této době je tedy především pohodlí velmi důležité. Potřebujete najít ideální těhotenské oblečení, ale stále tápete? Víte, co vám může těhotenství ulehčit a v čem se můžete cítit opravdu skvěle?

pexels-photo-7055668

Žádné upnuté kalhoty

Upnuté džíny na knoflíky a se zipem může těhotná žena nosit ještě někdy v počátcích, později, ale jakmile se bříško začne rozrůstat, jsou takové džíny spíše nevhodné. Nejenže se stávají nepohodlnými, tlačí a je problém manipulovat se zipem i knoflíkem, ale pro samotné dítě v bříšku není ideální, když zapínání od kalhot na břicho tlačí. I proto existují na trhu těhotenské kalhoty. A ty by v šatníku žádné těhotné ženy neměly rozhodně chybět. Těhotenské kalhoty, ať už jsou to legíny, džíny nebo běžné látkové společenské kalhoty, nemají žádné složité zapínání a nejsou ani těsné. Mají totiž vychytávku v podobě elastického úpletu, který je všitý tak, aby zakryl a podržel bříško. S postupem času, jak se postava mění a bříško čím dál víc roste se i tento úplet přizpůsobuje tvaru břicha, a proto se těhotenské kalhoty dají nosit během celých devíti měsíců.

pexels-photo-7055955

Krásná i v požehnaném stavu

I když jsou těhotenské kalhoty pohodlné a o tom není pochyb, pro mnoho žen je v těhotenství příjemnější nošení sukní nebo šatů. Těhotenské šaty lze vhodně kombinovat s těhotenskými legínami nebo i klasickými punčocháči, takže se dají nosit i v zimě, jsou velmi módní a vy si tak můžete připadat stále krásná i v tom požehnaném stavu. Šaty ale i sukně poskytují určitě komfort, snadno se oblékají a zdůrazní bříško přesně tak, jak by to mělo být. Šaty volnějších střihů navíc můžete unosit v průběhu celého těhotenství, takže si stačí vybrat jeden kousek a budete mít vystaráno.

Při výběru těhotenské módy zohledňujte pouze komfort a jednoduchost, měla byste se cítit maximálně dobře, a když bude dobře vám, bude se mít dobře i miminko v bříšku.