Kam se hodí sezonní mobilní dům

Kempy – sezonní mobilní dům je stavba, která se velmi často objevuje v kempech. Mohou to být klasické autokempy, ale třeba i vodácké kempy nebo prostory určené pro dětské letní tábory. Výhodou tohoto řešení je maximální komfort, který lze jen stěží nabídnout jiným způsobem, protože mobilní dům má k dispozici více prostoru a nábytek, který nebývá v běžném vybavení dřevěných kempových chatek.

motýl na zahradě

Kempování v mobilním domě spíše připomíná pobyt v rekreační chatě a tomu lze také dobře přizpůsobit váš pobytový program. Díky maximálnímu komfortu máte více prostoru pro odpočinek a regeneraci, a více příležitosti trávit uvnitř objektu čas, pokud se venku rozprší a bude zrovna v době vaší dovolené chladno a nevlídno.

Bydlení pro hosty – představte si situaci, že vlastníte dům v rekreační lokalitě, na hezkém místě s výhledem do krajiny, a že rádi k sobě zvete své přátele na různé pikniky, oslavy a podobné akce. Vaši přátelé mají, stejně jako vy, mladší děti, a ty se tak mohou těšit z procházek přírodou, z ježdění na kole v okolí, z hraní badmintonu před chatou, z pobytu u rybníka nebo u řeky, a samozřejmě z večerních táboráků.

veverka na krmítku

Posedět večer u ohně je neskutečná zábava, je to nesrovnatelně lepší činnost, než hra s virtuální realitou v počítači. Kolem ohně sedíte obvykle v kruhu, povídáte si, hrajete na kytaru a zpíváte, užíváte si té pohody, klidu a míru. Můžete jeden druhého držet za ruce, můžete si tu opékat třeba sýrové tousty a můžete se do nich i zakousnout, nikoli je pouze sledovat jako naprogramovanou vizi.

Jakmile na vás dolehne únava, přiblíží se půlnoc, bude vhodný čas jít spát, a tehdy se právě hodí mobilní dům Willerby Salisbury https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-1271/ na vaší zahradě. Hosté v něm mohou přespat a budou tu mít patřičný komfort, mnohem lepší, než na nafukovací matraci na podlaze nebo na karimatce pod stanem.