Dovolená na poslední chvíli? Není problém.

Dostali jste v práci na poslední chvíli dovolenou, nebo vás najednou vše zmohlo, a potřebujete konečně vypadnout? I dovolená na poslední chvíli lze řešit, pokud víte kam. Záleží jen na tom, co od ní očekáváte. Zde je pár tipů.

Velký Meder

Že není na Slovensku nic zajímavého? Nesmysl! Velký Meder je lázeňské městečko, které si zamilujete na první pohled. Nejvýznamnějším cílem návštěvníků zde je totiž termální pramen s geotermální vodou. V čem je tak úžasný? Je výborný k léčbě svalové únavy, bolestí páteře, ale také nemocí kloubů a skvěle regeneruje organismus. Najdete zde spoustu speciálních bazénů, včetně těch rekreačních vhodných pro děti, také pak velmi chválené wellness služby, a přírodu v podobě jedinečného lesoparku. Dovolená ve Velkém Mederu je tak vhodná jak pro děti, dospělé, ale i pro seniory, jelikož se zde kloubí zábava, odpočinek, i krásy přírody. Chcete-li sem na dovolenou můžete využít možností ubytování Velký Meder v podobě hotelů, penzionů, ale i privátů.

bazén na slovensku

Turecko

Toužíte po čistém moři, zábavě, odpočinku, ale i dobrém jídle? Pak je vaší vysněnou dovolenou Turecko. Kromě toho, že zde seženete levné ubytování, které se kombinuje se stravou All inclusive za skutečně dostupnou cenu, na jídle si skutečně pochutnáte. Dále si pak užijete koupání v čistém moři, procházky po zajímavých místech, kterými se Turecko může pyšnit, ale také noční zábavu, a výhodné nákupy. Umíte-li smlouvat, zde nakoupíte skutečně za hubičku, jelikož ceny zboží v Turecku jsou zkrátka neodolatelné, a tak si při balení nechte trochu místa v kufru na vše, co si odsud povezete.

turecká pláž

Strmilov

Pro ty, kteří raději volí tradiční dovolenou v českém kempu, je Strmilov oblíbeným místem, kam obvykle rodiny, ale i jedinci, míří opakovaně. Najdete zde hned několik kempů, kde je v ceně pobytu zahrnut i program jak pro děti, tak i pro dospělé, vykoupete se v krásném rybníce, po kterém se můžete projet i na loďkách a na šlapadlech, prohlédnete si okolní vesnice, a odpočinete si při procházkách v lese.