Tmavě modrá barva zvýrazní vaši osobnost a zapůsobí svým jedinečným celkovým dojmem

Kabelka je módní záležitostí žen již po mnoho let. Každý rok se objevují nové styly, střihy, materiály i barvy, ale klasika se nikdy nezmění. Pokud již máte ve své výbavě klasické barvy, pak můžete přejít k nějaké netradičnější, zajímavější a líbivější, kterou sladíte se svými šaty nebo botami na výjimečnou příležitost, nebo ji můžete použít k běžnému každodennímu nošení do práce, do školy či jen tak na výlety s rodinou.

žena u moře

Tmavě modrá kabelka upoutá pozornost všech lidí a oslní svou jedinečností. Tmavší barvy se navíc skvěle hodí ke světlým materiálům, a proto si můžete obléci cokoliv světlejšího, co zvýrazní a doladí právě tmavší odstín Vaší budoucí kabelky. Také se dá sladit i s černou a bude vypadat stylově.

žena v červeném

Hodí se jak k běžnému nošení, tak ji skvěle skombinujete s pár doplňky i na větší událost

· Chcete nějaký praktický typ na běžné nošení do práce? Pak si v širokém sortimentu najdete jistě produkt, který bude jak svou velikostí, tak svým střihem a materiálem vhodný právě pro Vás. Existuje mnoho zajímavých variant a kombinací. Můžete je nosit každý den do zaměstnání, na nákupy nebo na menší procházky po parku.

· Hledáte něco na výjimečnou událost? Potřebujete vzbudit pozornost, ale být především krásná a decentně sladěná? Pak vsaďte na tmavě modrou barvu, která je příjemná, stylová a nadčasová. Upoutá pozornost, ale přesto je svým stylem a barvou působivě decentní.

· Ženy kabelky zkrátka milují a milovat zřejmě jen tak nepřestanou. Pokud si navíc můžete vybrat za příznivou cenu některý z produktů, pak rozhodně není co řešit a můžete svůj inventář dovybavit elegantní a stylovou kabelkou třeba právě v tmavě modré barvě.

ženy v přírodě

Tato barva působí pozitivně, ale i klidně. Každá má svůj vlastní psychologický význam. Občas se oblékáme do barevných různých kombinací, občas si chceme připadat klidněji. Citlivé romantické duše mají tuto barvu velice rády, protože se při ní cítí dobře. Má několik odstínů, takže si hravě můžete vybírat styl, dokud nenarazíte na takový, který vás naprosto nadchne a pro který budete unešení.