EET

Všichni dnes vědí, co je to elektronická evidence tržeb. Už ji tak nějak vnímáme jako nutné zlo, ať naše počáteční názory na tuto problematiku byly jakékoli. Mezi lidmi najdeme nadšence, kteří vítají skutečnost, že EET si dokáže poradit s velkým množstvím podvodných podnikatelů. Oponenti EET zase namítají, že elektronická evidence tržeb zlikviduje spoustu drobných živnostníků, kteří už tak měli co dělat, aby se jakž takž uživili. Je to rozhodně dosud téma pro hutnou diskuzi. Buďme optimisté a doufejme, že EET opravdu zlikvidovala podvodníky a nezlikvidovala drobné živnostníky, jen eliminovala ty, kteří nebyli z podnikatelského hlediska životaschopní. Ty životaschopné naopak namotivovala k inovativním řešením.
dolarové ruličky

Soutěžte i Vy s EET, třeba vyhrajete

Pojďme se podívat na něco trochu jiného. Víte, že díky EET se můžete stát milionáři díky soutěži Účtenkovka? Sbírejte všechny účtenky, je jedno zda to bude účtenka na korunu nebo pět tisíc korun, registrujte je na serveru účtenkovka a počkejte na slosování, které se koná vždy patnáctého. Hraje se od října loňského roku a probíhá každý měsíc. Každý měsíc Vás čekají tisíce výher.
modrý cadillac

Výher je opravdu mnoho

Co všechno můžete vyhrát?

  • Milion korun
  • Automobil
  • 300 000 korun
  • 200 000 korun
  • 100 000 korun
  • 20 000 korun
  • drobnější výhry v hodnotě 1 000 korun a 100 korun

Každý měsíc lidé registrují zhruba patnáct miliónů složenek. O hru je kupodivu stále větší zájem. Zkuste to taky. Proč nehrát, když to od Vás nevyžaduje žádné investice. Jen pár minut na registraci. To je přece směšně málo ve srovnání s tím, co můžete získat. Myslete na to a myslete také na staré heslo sazky: kdo nehraje, nevyhraje. Je to tak. Zkuste i Vy hrát, určitě i Vám by se hodilo, kdybyste vyhráli nějaký ten peníz. Protože, co si budeme povídat, peníze se přece hodí vždycky. Nebo snad ne?