Stačí už jen podat přihlášku!

Hurá, je to tu! Konečně si můžeš udělat řidičský průkaz! Co ze všeho nejrychleji teď musíš udělat? Musíš podat žádost o přijetí k výuce a výcviku https://www.autoskolaholesovice.cz/filemanager/userfiles/prihlaska_predni.pdf. Autoškola Ti dodá veškeré potřebné informace a dovednosti k Tvému řidičskému umu. Naučíš se zde jak řídit, tak veškeré informace, které budeš ve svém řidičském životě potřebovat. Sílu Ti dodá jeden z instruktorů řízení. Připrav si na něj kvantum otázek a pokud nepřipravíš? – NEVADÍ! Instruktor Ti dokáže poskytnout potřebnou průpravu a nejspíše Ti sám vše zodpoví ještě, než se stihneš zeptat. Jízdami se naučíš předvídat chování jiných řidičů.

řízení automobilu

Ačkoliv jsou většinou lidé za volantem mírní k jakékoliv autoškole, jsou zde i tací co se neradi řekněme „plouží“ za autoškolou. S tím si ale nedělej hlavu. Autoškola v Horních Počernicích Tě naučí řídit podle předpisů a ukáže Ti kolik jiných vozidel řídí špatně. Není se vůbec čeho bát, jelikož má Tvůj mentor u sebe u spolujezdce také pedál, a tak Ti dokáže pomoci i ve chvílích, kdy by sis náhodou něčím prošel, co by se Ti nezdálo úplně oukej. První jízda bývá kvůli stresu nejhorší, nicméně se neboj své pocity sdělit, ať se upraví i jízda k Tvému poklidnému naučnému výletu či projížďce chceš-li.

výhled z auta

U nás se můžeš naučit řídit s motorkou, automobilem, automobilem s přívěsy, nákladním automobilem a autobusem. Je zde ale i nabídka různých kondičních jízd. To se používá převážně pro lidi, kteří si po autoškole ještě s řízením tolik nevěří a potřebují mít po svém boku někoho, kdo jim pomůže. Nebo třeba pokud už neřídíš tak dlouho a najednou si k tomu přišel, řidičský průkaz již dávno máš, ale opět si nevěříš. To není žádná ostuda – NAOPAK! Je dobře, že se lidi snaží opět přijít na to řízení na které byli pyšní a nechtějí způsobit újmu sobě a ani nikomu z okolí. V neposlední řadě si u nás můžeš zajistit to nejlepší osvědčení učitele autoškol.