Ručně vyráběné dřevěné hodinky

Pokud i v době chytrých telefonů stále nedáte dopustit na klasické hodinky, tak jste už možná slyšeli, že kromě známých materiálů se dají hodinky vyrobit i ze dřeva.

Ze dřeva je spousty věcí a dá se z něho vyrobit téměř vše. A nejsou výjimkou ani dřevěné společenské motýlky či hodinky. A skvělou volbou pro milovníky přírodních materiálů jsou právě dřevěné hodinky vyrobené v česku. Ty jsou ručně vyráběné. Díky tomu se nejedná masovou výrobu, ale každý kus je opravdu originální. A hlavně máte ještě možnost si sami navrhnout design hodinek. Můžete si vybírat z různých odstínů, nechat si na zakázku vyřezat nějaký obrázek a klidně dřevo zkombinovat s jinými materiály. Můžete si k dřevěným hodinkám zvolit různé řemínky z různých materiálů. Nabízí se vám tak velké množství kombinací. Můžete také improvizovat a nechat si vytvořit zcela speciální hodinky.

dámské dřevěné hodinky

Hodinky tak budou vytvořené přesně podle vašich představ, přání a stylu. Můžete samozřejmě zvolit i decentní tradiční hodinky. I tak se bude vždy jednat o originální kousek. S těmito ručně vyráběnými hodinkami budete originální a styloví. Budete sebou mít vždy kousek přírody. Což ocení milovníci přírodnin. Při pohledu na ně si vždy zpříjemníte náladu i když zrovna bude čas plynout rychleji, než byste si přáli.

hodinky ze dřeva

Dřevěné kousky mohou být velmi decentní a hodí se tak téměř ke všemu oblečení. Vypadají velmi luxusně. A dokonce se i ručně vyráběné hodinky dostaly až na svatbu, kde byly mezi novomanželi vyměněni namísto snubních prstenů. Jak je vidět, tak fantazii se opravdu ani v tomto ohledu meze nekladou. Hodinky můžete také nechat vyrobit i jako dárek pro někoho blízkého, o kterém víte, že by takové hodinky rád měl a ocenil je. Budete tak mít velmi praktický a originální dárek, který potěší. Dřevěné hodinky jsou téměř bezúdržbové a jsou z velmi odolného materiálu a tak vám vydrží roky.