Mobilní domy pro celoroční užívání

Takzvané mobilní domy celoroční, se používají přes celý rok. Jistě se ptáte, jak je to možné, že se v takovýchto jednoduchých obydlích dá bydlet po celý rok. Hned si řekneme, jak se za poslední roky mobilní domy změnily a jaké technologie se používají, abychom si opravdu mohli v mobilních domech užít komfortní bydlení přes celý rok.
stromy u pole.jpg
§ Obydlí se dá pořídit velice levně, bydlení je kvalitní, moderní a také levné. Celoroční domy jsou navíc zateplovány speciální technologií a proto vám poskytnout dostatek komfortu i v zimních měsících, takže si nemusíte dělat žádné starosti. V takovémto domě můžete bydlet jako v jakémkoliv jiném běžném domě s pevnými základy.
holka na louce.jpg
§ Existují také v provedení dřevěném. Dřevěné mobilní domy se mohou také používat celoročně a jsou za velmi atraktivní ceny. Mnohdy si za tuto cenu nemůžete ve městě pořídit ani garsonku. V tomto případě budete mít svůj vlastní celý dům, ve kterém budete moci přebývat po celý rok. Zkrátka stálé bydlení, jako kterékoliv jiné. Mobilní domy jsou v dnešní době tak dobře zateplené, že se opravdu není čeho obávat a bydlíte si v nich jako v běžných domácnostech. Navíc mají roční náklady přizpůsobené tomuto stylu bydlení, a proto jsou i náklady na bydlení opravdu minimální. Nepotřebují stavební desku ani povolení, takže na nich hodně ušetříte.
§ Mobilheimy máme skladem. Kdykoliv se můžete přijet podívat a rovnou si dům koupit. My vám jej pak dovezeme, uděláme terénní úpravy a dům zprovozníme.

Bydlení na kolečkách se vyplatí

Jistě vás napadne, že bydlení na kolečkách je možná tak trochu nesmysl, ale má i své velké výhody a jednou z nich je i fakt, že si dům můžete nechat celý převést na nové místo. Takže pokud se budete chtít odstěhovat, tak to nebude žádný problém. Můžete si nechat dům převézt. Velká výhoda pro mnohé z nás. Obydlí můžete převézt také z jedné zahrady na druhou, například přes léto, když trávíte čas ve venkovním prostředí a máte volnou zahradu.