Přijďte si zaskákat

  1. Pro dospělé je to uvolňující pro děti povznášející

Skákání je báječná činnost, u které se nejenom uvolníte, ale také si vyčistíte hlavu. Všechny negativní myšlenky rázem odplují a vy si můžete vychutnat odpočinek, ale trochu jinak, než obyčejným sezením u televize, ale kreativním způsobem při sportování. Skákání baví dospělé i děti. Není náročné, zároveň se u něj nasmějete a dobře pobavíte. Nehledě na to, že protáhnete všechny svaly na těle. Díky tomu si také zlepšíte kondici. Pokud takto budete sportovat pravidelně, stanete se brzy profesionály. Některé dámy tímto způsobem hubnou a shodí přebytečná kila. Možná byste se divili, ale takovýmto skákáním velice rychle spálíte přebytečné kilogramy.

oslava na trampolínách

  1. Překvapení na závěr

Zřejmě si říkáte, že se vám po celém dni práce a náročných úkolů nebude chtít kdesi ještě skákat. Proto pro vás máme překvapení, protože sport vás nabíjí. Jakmile se začnete hýbat, vaše tělo začne uvolňovat látky, endorfiny a spoustu dalších, které podporují pohyb a dobrou náladu. Tím pádem s radostí budete skákat a budete povzbuzení a naladěni dobrou náladou.

Pro děti i dospělé

Děti se mohou pořádně vyřádit. Skákání má vliv na jejich koordinaci pohybů. Zlepšují se tím i smysly a vnímání. Protahují svaly na těle a také zefektivňují dýchání, protože se dítě rychle zadýchá a musí se zhluboka nadechovat, což má pozitivní vliv na plíce a celou dýchací soustavu.
Děti to zkrátka a dobře baví. Když mohou skákat, jsou nadšené a natěšené, že se pořádně vydovádí.

brno

  • Jump park Brno najdete v areálu Moravské typografie. Pokud pojedete z centra, je to mezi úřadem práce a Českou poštou. Před vámi se sice objeví závory, ale není se čeho obávat, jste na správné cestě. Vjedete přes vrátnici do areálu a najdete nás po pravé straně.
  • Parkuje se přímo v areálu, kde jsou vyhrazená 4 místa přímo před vchodem. Další jsou po stranách budovy. Parkování je placené. První hodina je zdarma. Další se platí na vrátnici, 30Kč za hodinu.
  • V případě dojíždění pomocí MHD je nejlepší přijet tramvají č. 8, zastávka Vojtova.